Jaunesnysis projektų vadovas (-ė)

Pozicija

Vieta

Kaunas  •  Vilnius

Atlyginimas

1200-1500 €/mėn. į rankas

Nuolat plečiame savo gretas ir šįkart ieškome jaunesniojo techninio projektų vadovo ar vadovės, kuris (-i) jau būtų susipažinęs su projektų valdymu ir turėtų ambicijų šiame kelyje toliau augti su palaikančios komandos užnugariu. Čia kartu vystysime kompleksiškus didelės apimties e. komercijos projektus tokiems mūsų ilgalaikiams klientams kaip Topo Centras, Pegasas, Lemona ir kiti. Be viso to, tapsi kompanijos, prie kurios kūrimo prisidedame kiekvienas, dalimi. Žmonės kalba, kad „Adeo Web“ komandą neblogai apibūdina tokios savybės kaip pasitikėjimas, laisvė priimant sprendimus ir šiek tiek paprastesnis požiūris į pasaulį.

Aplikuoti
Apie poziciją

Apie poziciją

Tikimės, kad jau esi susipažinęs su IT projektų valdymu. Žinome, kad naudoji Agile / Scrum metodikas ir supranti jų vertę. Jei esi dirbęs su e. komercijos projektais ar sistemomis – dedame tau didžiulį pliusą.

 • Padėsi klientui išgryninti poreikius ir juos paversi techniniais reikalavimais komandai;
 • Formuosi užduotis kolegoms programuotojams ir testuotojams Jira platformoje;
 • Bendradarbiausi su kitomis kompanijos komandomis (pavyzdžiui, UX/UI, DevOps);
 • Nuolatos bendrausi su klientų produkto, e. komercijos ir IT vadovais.
 • Stebėsi, kaip komandai sekasi įgyvendinti planus ir rengsi klientams ataskaitas;
 • Ieškosi būdų optimizuoti komandos veiklą ir dalinsiesi savo know-how su kitomis komandomis;
Apie tave

Apie tave

Tikimės, kad jau esi susidūręs su IT projektų valdymu bei žinai kas yra UML, Wireframes, user stories ir laisvai susikalbi technine kalba.

Žinome, kad geras rezultatas tau yra itin svarbus, nes ieškai projektų, kuriais galėtum didžiuotis ir net šiek tiek jais pasigirti. Supranti, kad tiek vidiniai kolegos, tiek klientas yra viena lygiavertė komanda, tad šių žmonių į(si)traukimas ir edukavimas tau – vienas esminių faktorių bendro darbo sėkmei.

Be to, supranti, kad kompleksiški projektai reikalauja nemažos atsakomybės, kuri kartais gali iššaukti ir įtemptas situacijas. Bet tu gi su jomis esi jau dirbęs ir savo analitinio mąstymo pagalba gebi atrasti racionalius sprendimus bei ramiai tai perduoti komandai, ar ne?

Viliamės, kad esi smalsus žmogus ir nuolat mokaisi. Čia, Adeo Web, dauguma mūsų tokių. Tad niekam nereikia sukti galvos, kokių knygų užsakyti, į kokią konferenciją nuvažiuoti ar kokiame virtualiame renginyje dalyvauti, nes šis poreikis ateina iš pačių mūsų.

Esame nedidelė komanda ir neturime bereikalingos struktūros, kuri stebėtų, kaip yra išpildomi klientų lūkesčiai. Kiekvienas atsakome už savo darbus ir indėlį į klientų sėkmę. Rūpinamės, kad sektųsi ne tik jiems, bet ir kolegai, kuris sėdi šalia ar kitoje kameros pusėje.

Esame įpratę prie nuotolinio darbo, tad tikimės ir tu nieko prieš. Į tai žiūrime lanksčiai, tad kiekvienas sprendžia, kaip dirbti sekasi efektyviausiai: namie, biure, iš kavinės ar tiesiog renkantis mišrų variantą.

Atlygis

Atlygis

Atlygio rėžiai šiai pozicijai svyruoja nuo €1200 iki €1500 „į rankas“. Konkreti suma priklausys nuo tavo patirties, kompetencijų ir požiūrio, kuriuos įvertinsime pagal tavo motyvacinį laišką bei pokalbį. Štai, ką dar turėtum įvertinti be finansinio atlygio:

 • Lanksčias darbo valandas.
 • 2 kartus per metus mokamus priedus prie atlyginimo.
 • Kasmetinę kelionę į Europos kalnų viršūnes.
 • Papildomą gimtadienio laisvadienį.
 • Kompensaciją sveikatos priežiūros paslaugoms „Stebby“ platformoje.
 • Hibridinį darbo modelį ir laisvę rinktis – dirbsi namie, biure Kaune ar derinsi skirtingas vietas.
 • E. mokymosi platformas (Laracasts, Symfonycasts, Macademy, Audible ir kt.) bei knygas, konferencijas ir technologijų sertifikatus.
 • Antros pensijos kaupimą, dengiamą įmonės. Taip pat turėsi galimybę kaupti III pakopos pensijoje per darbdavį.

Aplikuok dabar

* Privalomas laukas

Vardą ir pavardę gali sudaryti tik raidės.

* Privalomas laukas

Neteisingai įvestas el. pašto adresas.

* Privalomas laukas

Telefono numerį turi sudaryti 5-25 skaitmenys.
Dokumentas nepasirinktas

Maksimalus dokumento dydis 12 MB - galimi formatai .pdf, .doc, .docx, odt, .rtf