Adeo Web produktas pripažintas Kosciuškos instuto bei Google

Adeo Web produktas pripažintas Kosciuškos instuto bei Google

Pastaruosius trejus metus mes kūrėme savo individualų projektą – slaptažodžių valdiklį komandoms PassCamp. Iš pradžių vystytas kaip nedidelis projektas laisvu laiku, jis tapo tarptautinio masto įrankiu, kuriuo naudojasi daugiau kaip 2000 komandų visame pasaulyje.

Adeo Web tiki, jog norint tikrai suprasti, kaip kurti sėkmingus projektus klientams, ir žinoti, kas veikia, o kas ne, reikia pačiam patirti šį procesą. Tad iš šios pusės PassCamp yra nesibaigiantis R&D procesas, kuris leidžia mums ieškoti naujų būdų tvarkytis su senomis problemomis, pritaikyti naujausias technologijas ir, galų gale, dirbti naudojantis metodu, kurio vinis – saugumas.

„PassCamp, pirmasis slaptažodžių valdymo įrankis, sukurtas teikti pirmenybę visiškam saugumui ir, tuo pačiu, sklandžiam komandiniam darbui.“

Vadovaudamiesi šiuo požiūriu mes visada telkėme savo dėmesį į sritį, kuri kibernetinio saugumo rinkoje svarbiausia. Nenuostabu, jog tai – saugumas. Mes išvengėme greitesnių kelių ir kompromisų. Dėka to, mūsų įrankį teigiamai vertina visi mūsų sutikti saugumo ekspertai.

Mūsų naujausias pasiekimas – PassCamp buvo prestižinio Kosciuškos instituto bei Google išrinktas pagrindinei analizei naujausiame kibernetinio saugumo rinkos Centrinėje ir Rytų Europoje pranešime. Mes didžiuojamės, jog mūsų darbą įvertino tokio masto patikimos institucijos, ir tai mus motyvuoja judėti į priekį.

Mūsų komanda taip pat buvo pakviesta apsilankyti viename didžiausių kibernetinio saugumo renginių Europoje – CyberSec konferencijoje Katovicuose, kur pranešimas buvo pristatytas. Matyti PassCamp tarp tokių žymių prekės ženklų kaip Google, Samsung ir Microsoft buvo ikvepianti patirtis, padėjusi mums suvokti – mes tikrai judame teisinga linkme!

Žinoma, prieš mūsų akis vis dar ilgas, iššūkių kupinas kelias, tačiau momentai kaip šis suteikia energijos ir ryžto judėti toliau, pasaulio saugumo link.

Visą pranešimą rasite čia.

Daugiau šia tema