Adeo PWA pristatyta Web Summit 2019

Adeo PWA pristatyta Web Summit 2019

Web Summit yra viena didžiausių technologijų konferencijų pasaulyje. Ji gerokai skiriasi nuo kitų technologinių konferencijų. Pavyzdžiui, WeAreDevelopers pasirodys daug techniškesnė – pranešėjai diskutuos struktūras, o ne idėjas, techniniams sprendimams teikiama pirmenybė virš miglotų ateities idėjų, jūs įgyjate daugiau techninių įžvalgų, o ne įkvepiančių citatų. Tuo tarpu Web Summit sujungia įvairiausius technologijose dirbančius žmones – nuo įkūrėjų iki prekybininkų, nuo investuotojų iki programuotojų, konsultantų ar dizainerių.

Renginyje galima justi unikalą „čia vyksta dideli dalykai“ energiją, visi nekantrauja iš konferencijos parsivežti kuo daugiau žinių. Vien įžengus į pagrindinę halę ir patekus į 75 000 žmonių minią, gali pajusti, kaip bendros energijos banga pasiekia ir tave. 

Organizatoriai apibūdino pagrindinę renginio idėją: „Web Summit“ sujungia įmones ir žmones, kurie keičia tarptautinę technologijų pramonę. Mes su tuo galime tik sutikti. Visų pirma, konferencija sukurta įkvėpti, įžiebti naujas idėjas, kurti naujas pažintis, partnerystes, pirkimus ir bendradarbiavimus.

Visada svajojote sutikti Vikipedijos vadovę? Apsilankykite Web Summit ir išgirskite jos nuomonę apie informacijos dalinimosi praeitį, dabartį ir ateitį. Norite sužinoti, ką šiuo metu kuria skaitmeninių technologijų gigantai Google, Microsoft, Huawei ar Booking.com? Aplankykite Web Summit. Domitės naujausiais planuojamais ES reglamentais? Manau, esmę supratote.

Be žymiausių technologijų pramonės vardų ir strategijos bei taktikos pamokų ir ryškiausių pasaulio lyderių, čia dar rasite keisčiausias ir inovatyviausias idėjas. Nuo robotų, kurie gali justi emocijas, iki prekiavimo krentančiomis žvaigždėmis. Web Summit per didelių idėjų nėra.

Adeo Web visada siekia judėti į priekį, dirbti su naujausiomis technologijomis ir idėjomis, kurti kuo daugiau naujovių kasdien. Web Summit yra puiki vieta sužinoti apie naujas idėjas ir jas demonstruoti. Mainais sulauksite neįkainojamos kritikos iš šviesiausių technologijų pramonės atstovų. Jei jums nekliudys visi formalumai, nustebsite išgirdę technologines ir verslo įžvalgas, kuris suteiks vertės daugeliui metų. Be to, visada gera mintis pasitikrinti, ar jūsų inovacijos aktualios šiuolaikiniame technologijų ir verslo pasaulyje. Būtent dėl šios priežasties mes apsilankėme Web Summit.

Šiemet mūsų komanda demonstravo naują mūsų pritaikytą technologiją, vadinamą PWA arba Progressive Web App (progresyvi interneto programėlė). Tai frontend sprendimas, kuris gali būti pritaikytas bet kuriai el. prekybos platformai – Magento, BigCommerce, Shopify bei kitoms (tol, kol jos turi API, prie kurio galime prisijungti). Adaptuota technologija suteikia jums nepaprastai greitą puslapį (demonstracijos metu Google Page Speed Insights pasiekėme 99 stacionariu kompiuteriu ir 97 mobiliuoju prietaisu). Be to, ji veikia kaip Android BEI iOS programėlė, tad jums užtenka sukurti ir palaikyti vieną sprendimą vietoj trijų (web, Android ir iOS).

PWA veikia be interneto ir suteikia jūsų vartotojams nenutraukiamą apsipirkimo patirtį net praradus ryšį. Tai labai svarbu, nes net delsimas viena sekunde el. prekyboje nulemia 11% sumažėjusias puslapio peržiūras, 7% mažiau konversijų ir 11% sumažėjusį pirkėjo pasitenkinimą. Visiškas ryšio praradimas gali nubaidyti net lojaliausią klientą. Suteikti jiems galimybę apsipirkinėti net be interneto ryšio visiškai pakeis el. prekybos pasaulį.

Be to, PWA leidžia siųsti jūsų klientams pranešimus – viską nuo priminimų apie krepšelyje likusias prekes iki informacijos apie blitz nuolaidas. Tai gali padidinti klientų įsitraukimą iki 80%. Programėlė taip pat užima 180 KARTŲ mažiau vietos nei įprasta iOS programėlė.

Kaip ir tikėjomės, Adeo PWA buvo tikras hitas Web Summit metu. Tai nėra nuostabu, kadangi šią technologiją konceptualizavo Google, o Adeo Web išplėtojo, kad atsakytų į visus klausimus ir užpildytų visas el. prekybos verslo spragas. Mes džiaugiamės begale naujų ryšių, kuriuos užmezgėme renginio metu, ir tikimės, jog jie išaugs į ilgalaikes partnerystes ateityje.

Gal mes jau kartojame save, bet… Web Summit tikrai verta apsilankyti. Net tik vienąkart – visiems, dirbantiems technologijų srityje šią konferenciją pamatyti savo akimis būtina. Patikėkite mumis, ji atrakins jūsų potencialą, kūrybiškumą ir motyvaciją, apie kuriuos net nenutuokėte.

Daugiau šia tema